Popularne style aranżacyjne

Trendy wnętrzarskie tworzone są przez profesjonalistów, dla których aranżacja wnętrz stanowi codzienną pracę i sposób na zarobienie pieniędzy. Z pewnością są to specjaliści w danej branży, cechujący się wysoko rozwiniętym zmysłem estetycznym i potrafiący komponować uniwersalne rozwiązania.

Popularne alternatywy aranżacyjne

Wśród najpopularniejszych obecnie trendów można wymienić surową cegłę, która pojawia się niemal w każdym pomieszczeniu – staje się ozdobą salonu i pokoju dziennego, jak również odnajduje swoje zastosowanie w kuchniach i łazienkach. W pomieszczeniach użytkowych zostaje odpowiednio zaimpregnowana, w celu ochrony przed szkodliwym wpływem wody, wilgoci i zanieczyszczeń.

Innym znanym trendem aranżacyjnym jest drewno, występujące w swojej naturalnej postaci. Drewniane wykończenia pomieszczeń stanowią unikalne rozwiązanie, nadające przestrzeni specyficznego klimatu, wspomaganego zapachem.

Warto także wspomnieć o tendencjach minimalistycznych, które wydają się dominować w obecnych aranżacjach. Takim minimalistycznym stylem z pewnością jest styl skandynawski http://www.domolubni.pl/galerie-wnetrz/styl-skandynawski/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s